CqQRcNeHAv

РПЦ підготувала регламент вигнання бісів

Підгoтoвлeний дoкумeнт містить як істoрію цієї прaктики, тaк і прoпoзиції щoдo її уніфікaції тa рeглaмeнтaції.

Комісія з теолог'я Російської православної церкви підготувала свидетельство, який регламентує практику екзорцизму (вигнання бісів), повідомив РИА Новости президент(ствующий) відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату митрополит Іларіон.

Вслед словами Іларіона, зараз житейское море екзорцизму існує не у всіх помісних церквах. Підготовлений расписка містить як історію цієї практики, неведомо зачем і пропозиції щодо її уніфікації та регламентації.

Рядом цьому Іларіон наголосив, що поперед офіційної публікації документа неважный (=маловажный) може розголошувати його зміст.

У серпні 2020 року від коронавірусу помер местный житель Троїце-Сергієвої лаври архімандрит Геруся. ЗМІ писали, що він був єдиним священиком у Росії, з яким РПЦ офіційно дозволяла проводити обряди екзорцизму.

В кінці 2020 року Іларіон від імені РПЦ просив віруючих безвыгодный проводити обряди екзорцизму самостійно, наголошуючи, що це може зробити тільки спеціальний священик якось соответственно-особливому благословенню архієрея. Він також зазначав, що безграмотный слід плутати з біснуванням підозри сверху наявність у людини можливих психічних розладів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.