CqQRcNeHAv

Український мультик "Тигр блукає поруч" відібрали на міжнародний фестиваль в Японії

Кoрoткoмeтрaжний aнімaційний фільм "Тайги) блукaє пoруч" укрaїнськoї рeжисeрки Aнaстaсії Фaлілeєвoї відібрaнo дo oфіційнoї конкурсної програми міжнародного фестивалю Short Shorts Film Festival & Asia, передає УНН із посиланням в повідомлення Держкіно.

Картина присвячена темі підліткової депресії. Крізь призму тривожних фантазій вона розповідає історію старшокласниці Кацумі, яка переживає депресивний розлад і зневірилася у підтримці та любові навіть найближчих.

“Це дуже здорово, що наш фільм поїде до самого Японії. До того ж, це мій перший пир із оскарівською акредитацією. Я люблю цю країну, мій фільм відтворює її стилістику. І сам по себе факт відбору я вважаю свого роду визнанням автентичності стрічки”, — сказала режисерка Анастасія Фалілеєва.

Short Shorts Film Festival & Asia є одним з найбільших фестивалів короткометражних фільмів в Азії. Проводиться у Токіо, проте цьогоріч после карантинні обмеження частина заходів фестивалю відбудеться в онлайн-форматі 11 червня.

Толпа визначає переможців і переможниць у низці категорій, як так “Довкілля”, “Путешествие”, “CG анімація”, “Документальні стрічки” тощо. Фільм-володар премії Гран-прі може бути номінований получай премію “Оскар” у категорії “Немногословный метр” наступного року.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.