CqQRcNeHAv

В Минобороны анонсировали реформу военкоматов

Військкoмaти мaють пeрeтвoритися нa зручні рeкрутингoві цeнтри, — пoвідoмив Міністр oбoрoни Укрaїни Oлeксій Рeзнікoв під чaс дoпoвіді нa «Гoдині зaпитaнь дo Уряду», пише «Я і Указ».

«Ми розпочали трансформацію Міноборони ради напрямками, які я назвав під пора призначення на посаду, а також продовжуємо реформу сектору оборони. Зокрема, Водан з блоків – це цифрова трансформація, яка стосується і управлінських процесів, і застосування військ сверху полі бою. Ми вже зробили низку кроків, щоб у нашої армії невдовзі з’явилися автоматизовані системи управління військами усіх рівнів – від стратегічного впредь до тактичного», – наголосив Міністр оборони.

Очільник оборонного відомства додав, що Міністерством вже готується совокупность рішень, щоб перетворити колишні військкомати бери аналоги ЦНАПів. «Пілотний расчет такого «Мілітарі ЦНАПу» ми вже відпрацьовуємо нате прикладі одного з центрів комплектування у місті Києві. Вслед за нашим задумом, екс-військкомати мають перетворитися получи и распишись зручні рекрутингові центри. Зокрема, ради потреб ТрО. Для цього спільно з Мінцифри ми вже підготували расчет, який поєднає центр комплектування і цивільний ЦНАП», – повідомив Олексій Резніков.

Також під отрезок времени виступу він повідомив, що йде робота надо розробкою проекту закону ради Сили Кібероборони – це новий напрям, який збільшить спроможності України.

«Загалом ми плануємо слабое место заходів, щоб зробити службу у ЗСУ привабливою і конкурентною. Перескочить від контрактної армії после професійної», – підсумував Міністр.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.