CqQRcNeHAv

Помер актор фільму Весна на Зарічній вулиці Жан Мельников

Жaн Мeльникoв – укрaїнський aктoр, сцeнoгрaф, гoлoвний рeжисeр Дніпрoпeтрoвськoгo aкaдeмічнoгo тeaтру і пoчeсний грoмaдянин Дніпрa.

 

У віці 85 років в неділю, 2 травня, помер головний режисер Дніпровського академічного театру драми і комедії, народний музыкант України Жан Мельников, повідомив син актора Андрій Мельников.

 

"Батько! Ти найкращий тато для землі!!! Ти завжди переживав безграмотный тільки за нас, твоїх дітей, а й вслед за тих, хто були близькі твоєму серцю, і намагався робити в целях нас все! Ти дав нам більше, ніж міг, і продовжуєш робити це і сразу! Ми дякуємо тобі і дуже сумуємо. Тебе безлюдный (=малолюдный) стало сьогодні, в світле нерушимо Великодня, о 19:00. Ми безграмотный прощаємось і любимо тебе!" – написав він у Facebook.

 

Жан Мельников – український актор, сценограф, головний режисер Дніпропетровського академічного театру і почесний громадянин Дніпра. Він був получи сцені з 1952 року. У 1977-му Мельникову присвоїли звання народного артиста УРСР.

 

Він відомий после ролями у фільмах Весна бери Зарічній вулиці, Педагогічна поема, Вдалеке від Батьківщини. У театрі Мельников як актор і режисер був задіяний в більш ніж 150 виставах, зокрема таких, як Свет дому твоєму, Потрібен вруша, Занадто одружений таксист, Трагедія з как пан.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.