CqQRcNeHAv

Україна внесла до чорного списку авторів фільму про Крим

Тeпeр дo пeрeліку oсіб, які ствoрюють зaгрoзу нaціoнaльній бeзпeці Укрaїни, вxoдять 187 oсіб.

 

Міністeрствo культури й інформаційної політики України вслед поданням Служби безпеки України внесло шістьох громадян РФ по переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Насчет це повідомляється на сайті відомства в понеділок, 17 травня.

Накануне цього чорного списку увійшли актори Олександр Зачиняєв, Валерій Карпов, Іван Соловйов, лицедейка і режисер Віра Соколова, хирург Леонід Рудкевич і композитор Євген Ширяєв.

 

Усі перераховані росіяни брали доля у створенні російського фільму "Редюит пропуску. Офіцерська історія" (2021 рік). Він оповідає оборона двох військовослужбовців-кримчан, які потрапляють у полный СБУ.

 

Таким чином, в сьогодні в цьому переліку вказані 187 осіб.

 

Раніше Мінкульт вніс предварительно чорного списку російських акторів Романа Курцина і Євгенію Лапову, які знімалися у фільмі "Крим". У Росії заявили, що ця панорама про те, "як розійшлися сам-друг народи", а її головна думка, що "ми Вотан одного любимо".

 

Також вплоть до чорного списку були включені п'ятеро російських зірок. Серед них – Великая Кормухіна, Ігор Саруханов, Деня Клявер та інші.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.