CqQRcNeHAv

Українських організаторів Євробачення винять у плагіаті номера для Go_A

Aнaстaсія Миxaйлoвa ствeрджує, щo пoстaнoвкa нa пісню Звук групи Go_A – її рeжисeрський трітмeнт.

Сцeнaрист Aнaстaсія Миxaйлoвa звинувaтилa укрaїнськиx oргaнізaтoрів Єврoбaчeння в плaгіaті її влaснoї ідeї нoмeрa исполнение) групи Go_A. Прo цe вoнa нaписaлa у Facebook.

Зa словами жінки, представление на пісню Шумок, з якою Go_A виступають на Євробаченні-2021, є її режисерським трітментом (вільним викладом сценарію, який зазвичай складається з опису головних епізодів з опрацюванням яскравих моментів і деталей).

Михайлова стверджує, що 6 лютого відправила свій сценарій телеканалу Суспільне мовлення в целях участі в конкурсі на розробку ідеї кліпу угоду кому) Go_A, проте пізніше дізналася, що перемогла інша людина.

"Ідея була класна. Я прям любила її. А ​​потім, сквозь три місяці після подачі держи конкурс я бачу уособлення своєї ідеї для сцені. Читаю, хто ж композитор? А там немає мого імені", – заявила кинодраматург.

Як доказ Михайлова надала фотоколажі, бери яких порівняла елементи свого проекту і моменти репетиції групи.

"Цим постом я хочу запитати у громадськості: помещение на пісню Хипеж групи Go_A не схожа для мою від слова "зовсім"? Ли в наявності порушення прав інтелектуальної власності?" – запитала у своїх підписників Анастасія.

Жінка додала, що в її трітменті було тутти – від ідеї до способів її реалізації: туалет, декорації, атмосфера, підсвічування, окружение, дії акторів і масовки.

Михайлова також повідомила, що направила Суспільному аллонж з проханням вказати своє ім'я як автора ідеї постановки, в чому їй відмовили і порадили звернутися возьми телеканал СТБ.

Після цього вона звернулася вслед за допомогою до юриста і безотложно з ним зустрілася з представниками СТБ і Суспiльного. Під минута бесіди її "знову запевнили, що организация – це повністю розроблена іншою людиною ідея".

Незважаючи в ситуацію, Анастасія вболіває по (по грибы) групу Go_A.

"Бажаю їм удачі і вважаю следовать честь, що саме вони виступають з постановкою, основою якої послужив мій креатив. После них у мене немає ніяких претензій ні следовать якими пунктами", – підсумувала вона.

Нагадаємо, 18 травня в Роттердамі відбувся перший півфінал Євробачення. После підсумками виступів десяток з 16 учасників потрапили у фінал конкурсу.

Серед фіналістів – український колектив Go_A.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.