CqQRcNeHAv

«Укрзализныця» с 11 января может прекратить перевозить пассажиров

Дeржaвнa службa з бeзпeки нa трaнспoрті «Укртрaнсбeзпeкa» свoїм нaкaзoм №1044 від 30 грудня зупинилa дію ліцeнзії AТ «Укрзaлізниця» («УЗ») нa пeрeвeзeння пaсaжирів та небезпечних вантажів.

Як пише mind.ua, относительно це на своїй фейсбук-сторінці заявила воротила створеної для перевірки та оцінки стану «УЗ» Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Про Юлія Гришина.

Перевірка ТСК виявила низку грубих порушень ліцензійних умов, зокрема:

  • призначення очільниками пасажирської та вантажної вертикалі, що здійснюють ліцензійні види діяльності, невідповідних вслед за освітою та досвідом людей (приставки не- залізничників);
  • відсутність у належному обсязі керівників структурних підрозділів, відповідальних после ліцензійну діяльність всередині філій;
  • відсутність структури координації та управління ліцензійною діяльністю;
  • відсутність сертифікатів відповідності ліцензованих видів діяльності регламентам.

Водночас очільник «Укртрансбезпеки» Євген Зборовський повідомив, що насправді ліцензія «Укрзалізниці» безлюдный (=малолюдный) скасовується.

За його словами, позапланова перевірка була завершена 24 грудня 2021 року. Її результати показали низку порушень, які без- виправлялись роками, що і из чего следует підставою для відповідного наказу. Указивка набирає чинності лише у разі невиправлення порушень. Фактично, це попередження насчет можливе скасування ліцензії, а малограмотный саме скасування.

В «Укрзалізниці» відповіли, що пасажирські перевезення будуть тривати. У пресслужбі пояснили, що «Укртрансбезпека» має низку зауважень, які «УЗ» у стислі терміни усуне.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.