CqQRcNeHAv

Як підготуватися до залізничної подорожі вагітній жінці

Подорожувати залізничним транспортом доводиться жінкам, що чекають дитину. Їм потрібно ретельно підготуватися до такої поїздки.

Що взяти з собою

Поїздка потягом може стати небезпечною, якщо вагітність проходить з ускладненнями. Тому перед тим, як квитки укрзалізниця купити, варто відвідати лікаря та отримати кваліфіковану консультацію.
Збиратися в подорож майбутній мамі, якщо термін вагітності не перевищує трьох місяців, досить просто. У валізу потрібно покласти достатню кількість чистої негазованої води, невелику ковдру, маленьку подушку, яку зручно підкладати під спину чи голову для комфортної поїздки. Перевантажувати меню смаженими стравами не варто. Натомість краще зібрати пакет з овочами, фруктами, печивом. Не слід забувати аптечку.
Якщо їхати доведеться і вночі, то виспатись допоможуть шумопоглинаючі беруші та маска на очі. Ці вироби рекомендовано брати з собою, не зважаючи на вид транспорту, яким користується пасажир.
У випадку, коли термін вагітної понад чотири місяці, перед мандрівкою необхідно відвідати лікаря. Поїздка потягом передбачає тряску, яка часто провокує погане самопочуття жінки. Можливо, варто обрати інший вид транспорту чи відкласти подорож на декілька місяців.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.