CqQRcNeHAv

Група Go_A оновила пісню для Євробачення-2021

Кoнкурсну кoмпoзицію Гром дoвeлoся пoвністю пeрeрoбити чeрeз вимoги пісeннoгo кoнкурсу.

 

Групa Go_A, якa прeдстaвить Укрaїну нa Євробаченні-2021 Нідерландах, випустила оновлену версію конкурсної пісні Шепот (SHUM). Музиканти представили її 9 березня в ефірі Радіо Промінь.

 

Зміни в оригінальну версію треку внесли сквозь регламент конкурсу: за тривалістю конкурсний место не повинен перевищувати три хвилини.

 

Також в оновленому варіанті Шуму будуть нові говорение.

 

"Новий пурана, звичайно ж, також заснований получай українському фольклорі. Це матеріал, з яким ми працюємо з 2012 року і маловыгодный збираємося нічого міняти. Новий молитва є ніби "сиквелом" после попередньої версії, продовженням пісні, випущеної в січні, але трохи в іншому настрої, веселому. Приблизительно, у старій версії ми закликали весну і сподівалися держи неї, а в новій вона вже прийшла і ми всі дуже раді", – уточнила вокалістка групи Go A Катюша Павленко.

 

Прем'єра нового кліпу получи пісню Шум відбудеться в ефірі UA: ПЕРШИЙ 9 березня о 19:00.

 

Також вона запевнила, що обмеження для Євробаченні, введені через пандемію COVID-19, никак не завадять групі в повній мірі представити пісню.

 

"Ми безвыгодный збираємося нічим жертвувати, кончено необхідне для виступу у нас є. Ми впораємося за исключением. Ant. с балету і без бек-вокалу" – заявила співачка.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.